Mem Koleji Telefon Numarası

Mem İletişim Hattı 0539 205 46 36

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk

MEMORY

Mem Koleji Oryantasyon Programı

MEM Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi olarak, geleceğimizin önemli değerlerinden birinin eğitim olduğu bilinciyle, öğrencilerimizi tüm özellikleriyle tanındığı, doğru yönlendirilerek kılavuzluk edildiği bir zemin üzerine eğitim sistemimizi kurmaktayız. Çünkü her öğrenci bir değer, farklı bir algı ve farklı bir dünyadır. Her öğrencinin ihtiyaçlarını tespit etmek, onların dünyalarını anlamak, başarılarına başarı katmak uzman eğitimci kadromuzun görevlerinin başında gelmektedir.

• Öğrenciyi anlamak, bire bir ilgi gerektirir. İlgimizi, eğitim modelimizle oluşturur, bire bir ilgi sayesinde bilgiye ulaşmalarını sağlar ve başarının oluşumunu tüm dinamiklerle hazırlarız.

MEM Oryantasyon Programı okula yeni başlayan ya da devam eden öğrencilerimizin MEM Koleji değerlerinin gerektirdiği tutum ve bilgileri edinmeleri, düşünsel ve/veya bedensel becerileri kazanmaları, bu şekilde en kısa zamanda kendilerini önemli hissederek okula aidiyet hissinin oluşması ve okula uyumlarının sağlanması amaçlanır.

MEM Koleji’nde bir değerler hafızası vardır ve bu değerler MEMORY sayesinde öğrencimize okuldaki ilk yılından başlayarak, son yılına kadar benimsetilir.